Воздушное платье миди из креп-шифона. Нежный цветочный принт. Рюша по краю воротника. Воротник и манжет на нитке резинке, сборка по окату рукава и по горловине.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 1681-1.4582 |
| Декоративні елементи | комір і манжет на нитці гумці, зборка по окату рукава та по горловині, рюша по краю коміра та |
| Довжина виробу | S-M=121 см, L-XL=122,5 см |
| Довжина рукава | S-M=68,5 см, L-XL=69,5 см |
| Догляд за одягом | ручне прання до 30° |
| Колекція | На лайті |
| Комплектація | сукню |
| Конструктивні елементи | розрізна талія на гумці, складка на горловині, підкладка, талія на гумці 1 см |
| Матеріал | італійський креп-шифон |
| Назва | Плаття 1681-1.4582 |
| Наявність | В наявності |
| Популярність | 43219 |
| принт | квітковий принт |
| Розмір | S-M |
| Сезон | осень, весна, демисезон |
| Фасон | вільний, розкльошений, з пишною спідницею |
| Фурнітура | ґудзики |
| Ціна | 1996.00 |
| Штрихкод | 2000000164526 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 096 ₴






