Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 1727.4593 |
| Декоративні елементи | комір і манжет на нитці гумці, зборка по окату рукава та по горловині, рюша по краю коміра та |
| Довжина виробу | S-M=121 см, L-XL=122,5 см |
| Довжина рукава | S-M=68,5 см, L-XL=69,5 см |
| Догляд за одягом | ручне прання до 30° |
| Колекція | SMART CASUAL 3 |
| Комплектація | сукню |
| Конструктивні елементи | розрізна талія на гумці, зборка на горловині, підкладка, талія на гумці 1 см |
| Матеріал | італійський креп-шифон |
| Назва | Плаття 1727.4593 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Популярність | 43130 |
| принт | квітковий принт |
| Розмір | S-M |
| Сезон | осень, весна, демисезон |
| Фасон | вільний, розкльошений, з пишною спідницею |
| Фурнітура | ґудзики |
| Ціна | 1996.00 |
| Штрихкод | 2000000165325 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 096 ₴








